O nas

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w Pruszkowie świadczących profesjonalnie usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. 
Nasza Firma istnieje nieprzerwanie od 1996 roku. Firma rodzinna, reprezentowana przez Danutę i Krzysztofa Gołąb. Nieruchomości to nasza specjalność.
Nad przebiegiem transakcji czuwa pośrednik z licencją zawodową - Danuta Gołąb, licencja UMiRM, numer 2156, OC Concordia.
Biuro mieści się w centrum miasta Pruszkowa ul. Kopernika 9 lok. 89, przy skrzyżowaniu głównych ulic Kraszewskiego, Hubala i Kopernika, otwarte w godzinach 10 -17, lub w godzinach uzgodnionych indywidualnie z klientem, dojeżdżamy do klienta.  Nie pracujemy tylko w niedziele i święta.

Oferujemy Państwu  przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie,  bezpieczeństwo transakcji.
Często aktualizujemy oferty domów, mieszkań, działek polecanych przez nas do sprzedania lub wynajmu.
Szybko i odpowiedzialnie poprowadzimy twoją transakcję poprzez wszystkie zawiłe procedury urzędnicze, bankowe, notarialne, sądowe, wieczystoksięgowe...itp..
Zapewniamy pełną obsługę, sprawdzamy stan prawny kupowanej nieruchomości i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji, od pokazania nieruchomości, aż do oddania kluczy.

Kupującym oferujemy pomoc:

- W wyborze i weryfikacji ofert na rynku.
- W dokonaniu wstępnej oceny stanu prawnego i formalnego wybranej oferty.
- W negocjacjach warunków sprzedaży.
- W uzyskaniu bankowego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
- W  formalnościach urzędowych, notarialnych, wieczystoksięgowych.
- Przy zakładaniu księgi wieczystej w Sądzie Rejonowym.

Sprzedającym oferujemy pomoc:
- W udokumentowaniu własności w posiadanej przez Państwo nieruchomości (domu, działki, lokalu),
- W skompletowaniu wszystkich, niezbędnych, dokumentów do notariusza.
- Sprawdzamy aktualność dokumentów.
- Obsługę notarialną.

Współpracujemy ze wszystkimi bankami istniejącymi w Polsce, między innymi: PKO SA, PKO BP SA, ING, Alior Bank, , Millennium, Raiffeisen, BZ WBK, mBank, Bank Spółdzielczy, Euro Bank.
Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże Państwu wybrać bank, który jest najlepszy w Państwa przypadku, sprawdzi zdolność kredytową i poprowadzi bezpiecznie poprzez wszystkie procedury bankowe.

GWARANTUJEMY KOMPLEKSOWĄ I BEZPIECZNĄ TRANSAKCJĘ !
Zapraszamy serdecznie.
ZADZWOŃ DO NAS JESZCZE DZIŚ 601805970 !

Zamieszczone informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają tylko charakter ogólnoinformacyjny.